Genel

Evrino Yazılım Teknolojileri LTD Firması olarak gizliliğinize önem veriyoruz. Tarafımızla paylaştığınız kişisel verilerinizin korunması ve nasıl kullanıldığı hakkında sizleri bilgilendirmek adına gizlilik politikamızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Hizmet Tanımı

Evrino Yazılım Teknolojileri LTD firması olarak müşterilerimize profesyonel E-Ticaret altyapı hizmeti sunuyoruz. Taleplere ve ihtiyaçlara göre durmadan geliştirmekte olduğumuz altyapımızı müşterilerimize ürünlerini sanal mağazalarında sergileyebilecek bir ortam oluşturarak (E-Ticaret Websitesi) kazanç elde edebilmelerini ve tüm E-Ticaret operasyonlarını tek çatı altında kolaylıkla yönetebilmelerini sağlıyoruz.

GİZLİ BİLGİNİN TANIMI VE TOPLANAN VERİLER

Hizmetlerimizi kullanma amacıyla oluşturduğunuz üyelik kayıt sürecinde tarafımıza sağlamış olduğunuz Ad, Soyad, E-Mail Adresi, TC Kimlik Numaranız ( BTK Tarafından talep edilen zorunlu bilgi ) ödeme bilgileriniz ve adresiniz gibi değerli verileriniz.

TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLER

Evrino Yazılım Teknolojileri LTD Firması söz konusu olan müşteri bilgileri ve diğer tüm belge ve verilerin gizli olduğunu ve bu nedenle, sadece kendisinin ve çalışanlarının işi gereği bilmesi gerektiği kadarını bileceklerini ve bu bilgi ve belgelerin hiçbir şekilde müşteri’nin izni olmaksızın 3. gerçek ve/veya tüzel kişi ve kuruluşlara çalışma amaçları dışında açıklanmayacağını kabul ve taahhüt eder. Politikamıza aykırı bir durumun gündeme gelmesi ile müşterinin maruz kaldığı her türlü maddi ve/veya manevi zararını tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

SÜRE

Politikamızın konusunu oluşturan gizliliğe riayet yükümlülüğü, Evrino Yazılım LTD firması ile müşteri’nin hizmet süreci başlatılması ile başlayıp, bu çalışmanın bitiminden sonra da devam edecektir.

Politikamız hakkında aklınızda olan soru ve görüşler hakkında info@evrino.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

0850 303 3734