Respnsive Tasarim

Responsive tasarım

Temalarımız responsive tasarım özelliğine sahip olup tüm cihazlarda görümünü korur ve ziyaretçilerinizin en kolay şekilde kullanabilir.

  • 100% Responsive tasarımlar
  • Göz çekici temalar
Evrino Studio

Evrino studio

Uzman tasarım ekibimiz ile hayalinizde olan tema çalışmanızı gerçekleştirebilir ve size özel olan bir tasarıma sahip olabilirsiniz

  • Tasarım desteği
  • Yüzlerce opsiyon
  • Uzman ekip
Temalar

Temalar

Her sektöre uygun, farklı renklerde sunduğumuz temalar ile ziyaretçilerinize mağazanızı en göz çekici şekilde sunabilirsiniz.

  • Temalar arasında değişim
  • Renk değişimi
  • Her sektöre uygun

Hemen E-Ticaret'e başla!

Ürünlerinizi E-Ticaret websitenizde sergileyin, kolaylıkla satın ve hızlıca ödeme alın.
Aksiyon Şablonu

Sıkça Sorulan Sorular

Sizden gelen sıkça sorulan sorular

Evrino studio nedir?

Evrino studio tema çalışmalarınıza eşlik eden uzman ekibe sahip sunduğumuz bir hizmettir. Evrino studio ile hayalinizdeki tema tasarımını oluşturabilir, mevcut temalarımız üzerinde değişiklilik sağlayabilir veya mevcut E-Ticaret websitenizi altyapımıza uygun hale getirebilirsiniz.

Responsive tasarım nedir?

Responsive tasarım E-Ticaret websitenizin diğer cihazlarda görünümünü kaybetmemesini sağlayan bir özelliktir. Böylelikle temalarımızın tümü her cihazda görünümünü korur ve değişiklilik göstermez.

Participation in the formation?

JavaScript is also used in environments that aren’t web-based, such as PDF documents, site-specific browsers, and desktop widgets. Newer and faster JavaScript virtual machines (VMs) and platforms built upon them have also increased the popularity of JavaScript for server-side web applications. On the client side, JavaScript has been traditionally implemented as an interpreted language, but more recent browsers per

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odit quas molestias aut dolore fugiat at, neque aliquam nesciunt dolor! Molestiae sunt magnam asperiores, quasi blanditiis iste doloremque odit qui! Neque?

0850 303 3734