Haberler

Screen Shot 2021 02 22 At 10.03.46 1024x566

İstanbul Haberin

Genel Görsel 300x171

EVRİNO İLE E-TİCARETİN ALTINÇAĞI

Özellikle pandemi sebebiyle internet kullanıcılarının ve web sitesi sayısının hızla arttığı günümüzde internetin sunduğu olanaklardan biri olan elektronik ticaretin boyutu da buna bağlı olarak hızla artış göstermektedir. 2020 yılı itibariyle Avrupa Birliği bünyesinde, E-Ticaret ile ilgili konularda 20 milyon yeni iş imkânı yaratılacağı tahmin edilmektedir. Bu da gelecek yüzyılda birçok ürün alımında E-ticaretin hayatımızda vazgeçilmez olacağını bizlere göstermektedir. Yazılım sektörünün en önemli ürünü olan e-ticaret siteleri giderek daha da profesyonel hale gelmiştir.

Gelecek yıllarda E-Ticaret sitesi olmayan bir firmanın piyasada varlığını sürdüremeyeceğini, Pandemi sürecinde kapanan birçok firma ile teyit etmiş olduk. İşte tam da bu noktada Evrino, dijital dünyadaki açıklık ve eksiklikler üzerinden yeni yazılımlar geliştirmeyi kendisine en önemli hedef olarak görmekte. Bu doğrultuda Evrino, E-Ticaret dünyasına adımını atan tüm kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Hem bizlere başvuran değerli firma sahipleri için hem de bu firmaların müşterileri için en profesyonel alt yapı hizmetlerini oluşturuyor. Profesyonel altyapısı sayesinde,

websiteniz ile birlikte dilediğiniz tüm ürünleri çeşitli pazar yerlerinde aynı anda paylaşmanızı ve tüm işlemlerinizi tek yönlü panel üzerinden gerçekleştirebilmeniz Evrino’nun tasarladığı arayüz ile mümkün.

E-Ticaret, geleneksel Bilgi Teknolojisi (IT) sistemlerinin geniş imkânlarıyla internet kitlelere erişim imkânlarının birlikteliğidir. Evrino ise bu erişimi, profesyonel alt yapısı ile sağlamaktadır. İşletmeler ya da girişimciler, gitgide daha yoğun rekabetle karşı karşıya kalmaktadır. Dolayısıyla, girişimcilerin kendi web sitesini kurarak bu site üzerinden ürünlerin satışını gerçekleştirmesi neticesinde pazar payını artırmanın yanında, rekabet gücü de elde etmiş olacaktır. Bu açıdan düşünüldüğünde, Evrino ile birlikte, işletmelere ve bireylere ürünlerini satışa sunup karlarını ikiye katlamalarını ve E-Ticaret ekosistemine hızlı bir şekilde uyum sağlamalarını sağlamak mümkün olacaktır. E-ticarette var olmak isteyen müşteriler, teknolojilerin nimetlerinden yararlanabilsin diye, müşterilere en kaliteli hizmetleri sunan Evrino, profesyonel arayüzleri hızlı bir şekilde teslim ediliyor. Gelişen teknolojiler ışığında, dinamik çalışanları ile değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap veren Evrino, işletmeleriniz için E-ticareti en kolay hale getiriyor.

İnternet ortamı, gerek tüketicilere ve gerekse işletmelere sağladığı olanaklar ile söz konusu faaliyetlerin daha canlı, zengin ve dinamik bir içerik kazanmasına ve boyutlarının sürekli büyümesine yol açmaktadır. Evrino ile bu dinamizmi çok kısa bir sürede elde ederek, E-Ticaretin hayatınızda odak olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, internet ortamının sağladığı global erişini kolaylığı, firmalara evrensel boyutlarda müşteri edinme ve ürün/hizmetlerini sunma olanağı vermektedir. Tasarlanan bu ara yüzlerle, birçok piyasada söz sahibi olabilirsiniz. Evrino’nun teknik ekibiyle karar verilen briefing planınıza göre gerekli yazılım kurulumunu tasarımınızı ve optimizasyon işlemlerinizi belirtilen proje teslimat tarihine kadar işlemlerinizi tamamlayarak sizlere teslim etmektedir. Ayrıca, E-ticaret işletmelerinin sitelerinin kullanıcıya kolay, güzel bir ara yüzle kolay kullanım sağlamasına, müşterinin sitede rahat gezinim yapabilmesine dikkat ettikleri, yapılan alışverişlerde işletmenin güvenliği ve kişisel bilgilerin korunmasına karşın politikalarını açıkça ifade etmektedirler.

Evrino kurucularından Serhat AKDAN bu konuda şöyle diyor;

“Ticaret hizmetlerinin web sitelerinden müşteriye sunulması, bir alım satım işleminin web üzerinden gerçekleştirilmesi pandemi döneminde çok fazla gördüğümüz bir olay. Biz de Evrino yazılım şirketleri olarak, E-Ticarete uyum sağlayarak, bireylerin ve işletmelerin ihtiyaçlarına, teknik ekibimizle birlikte hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.”

Haber linki için tıklayınız 

Related Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0850 303 3734