Haberler

Screen Shot 2021 02 22 At 09.59.49 1024x585

Haberler İzmir

KOBİ’lerin E-Ticaret Tercihi Evrino

Özellikle pandemi süreci sonrası kepenklerini kapatmak zorunda kalan işletmelerin sayısı ile birlikte işletmelerini E-Ticaret’e taşımak isteyen kobilerin sayılarıda durmadan artmaya devam etmektedir.

Mağazadan Sanal Mağazaya

Verilere göre 2020 senesinin ilk 6 ayında 97,1 milyar TL hacime ulaşan E-Ticaret satışları geçen yılın dönemine göre %64 artış gösterdi. Dünyada ve Ülkemizde etkisini gösteren korona virüs salgını ile birlikte işletmeler modern problemlerine modern çözümler bulmaya başlamak adına ürünlerini sanal mağazalarında sergileyerek satışlarına durmadan devam etmektedirler.

Uygulanan dışarı çıkma yasakları ve belirli yasaklar durumunda olan müşteri kitleleri; alışverişlerini internet ortamı üzerinde sağlayıp ihtiyaçlarını karşılamaya devam ederken, işletmelerde bu fırsattan yararlanarak cirolarını yükseltme fırsatı bulmuş oldular.

İşletmeniz İçin Doğru Altyapı Evrino

İşletmenizin internette bulunan mağazası konumundaki E-Ticaret websitenizi açarken doğru bir altyapı ile çalışmanın önemini vurgulayan Evrino’nun ortak kurucularından Abdussamed Çetin konu hakkında görüşlerini şöyle ifade ediyor. “Sağladığımız profesyonel ve sorunsuz altyapı ile işletmelerin E-Ticaret’deki tüm operasyonlarını tek çatı altında sunmaya devam ediyoruz. Sanal mağazalarını Evrino ile açmak isteyen ve ürünlerini E-Ticaret websitelerinde sergileyip satışlarını yükseltmek isteyen tüm işletmeleri bu süreçte profesyonel ekibimiz ile uçtan uca destek sunmakla beraber, faaliyetlerinde başarılı olmaları için çalışmalarımızı güvenli altyapımız ile hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.”

 

Admin Panel Pc 300x240

 

 

 

 

Tüm Pazar Yerleri Parmağınızın Ucunda

Evrino’nun akıllı yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi E-Ticaret websiteniz ile birlikte dilediğiniz pazar yerlerinde tek tuş ile aynı zamanda sergileyebilir, sistemin size sunduğu finansal ve verisel raporları inceleyebilir ve kargolarınızdan faturalarınıza kadar tüm işlemleri kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Related Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0850 303 3734