Haberler

Blog 1024x1024

E-ticarete başlamak için neler gereklidir?

 

Bir e-ticaret web sitesi kurmak için neye ihtiyacınız var?

E-ticaret için öncelikle neler gereklidir sorusuna yanıt vererek başlayabiliriz. İlk olarak ne satmak istediğinize karar vermelisiniz. E-ticaret yapabilmek için bir e-ticaret web sitesi gereklidir. E-ticaret web sitesi kurabilmek için bir alan adına ve sunucuya ihtiyacınız olacak. Alan adı sitenizin online platformdaki adıdır. Alan adı marka isminiz ya da şirket adınız olabilir. Örnek alan adı: www.evrino.com.tr. Sitenizin kurulduğu ve verilerinizin bulunduğu servise sunucu denir. Kullanacağınız alan adını ve sunucuyu satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Evrino olarak sizlere sunucu ve alan adınızla birlikte altyapı sağlıyoruz.

E-ticaret yaparken şirket gerekli mi?

E-ticaret web siteniz üzerinden yaptığınız satışları faturalandırmanız gerekeceği için bir şirkete ihtiyacınız olacaktır. İnternetten de olsa ticaret yapacağınız için vergi mükellefi olmalısınız. Kredi kartı veya EFT/havale ile ödeme aldığınızda fatura kesmeniz zorunludur bu yüzden şirket kurmanız gereklidir.

Pay Goods By Credit Card Through Smartphone Coffee Shop 300x200

Son olarak bir altyapıya ihtiyacınız olacak

Altyapınızı güvenilir bir altyapı sağlayıcısından temin etmeniz oldukça önemlidir, böylece işiniz uzun vade de sürdürülebilir olacaktır. E-ticaret web sitenizdeki açıklar işinizin güveniliğini sarsabilir. Güvenlik sorunları işinize maddi ve manevi zararlar verebilir bu yüzden güvenilir bir altyapı sağlayıcısı ile çalışmanız mühim bir konudur.

Evrino olarak sizlere güvenilir e-ticaret altyapısı sağlıyoruz

E-Ticaret dünyasına adımını atan tüm kullanıcılarımızın iş yükünü minimize etme yolunda geliştirdiğimiz profesyonel altyapı sayesinde ürünlerinizi websiteniz ile birlikte dilediğiniz tüm pazaryerlerinde aynı anda paylaşabilir, kargo takip gibi onlarca farklı entegrasyon ile tüm işlemlerinizi tek yönetim paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Evrino ile e-ticaret’e başlamanın tam zamanı!

E-ticaret paketlerimizi incelemek için buraya tıklayınız. 

Related Article

E-Ticaret Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0850 303 3734